KONST / Litografier / Färgserigrafi 13259291
nr 1325 9291
Peter Phillips
(f. 1939), Storbritannien
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, daterad 1968, printers proof. Oramad kartong, 62x96 cm
Peter Phillips, Engelsk konstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:44:44
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)